صابره: اطلاعيه برگزاري دوره هاي آموزشی «تعلیم و تربیت اسلامي» و «ترجمه قرآن» در شعبۀ مؤسسه صابره(س) در شهر «پرند»

959 1395/12/10
صابره: اطلاعيه برگزاري دوره هاي آموزشی «تعلیم و تربیت اسلامي» و «ترجمه قرآن» در شعبۀ مؤسسه صابره(س) در شهر «پرند»

به اطلاع علاقمندان به تعليم و تربيت اسلامي مي‌رساند كه ان‌شاءالله از دوم مهر ماه 93، هر هفته چهارشنبه‌ها از ساعت 14 تا16 كلاسي با عنوان «دوره آموزشی تعلیم و تربیت اسلامي» در شعبۀ مؤسسه صابره(س) در شهر «پرند» با تدريس استاد زاهدي (مدير مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صابره سلام الله عليها و پيشكسوت امور تربيتي)  برگزار مي‌گردد. حداقل پيش نياز حضور در اين كلاس، آشنايي با معارف اسلامي در حد مومنين مساجد مي‌باشد. از اقشار محترم فرهنگي، دانشگاهي، حوزوي، خانواده هاي متدين و فرهيختگان علاقمند به اسلام (خواهران و برادران) براي حضور در اين دوره دعوت به عمل مي‌آيد.

 

 

به اطلاع علاقمندان به تعليم و تربيت اسلامي مي‌رساند كه ان‌شاءالله از دوم مهر ماه 93، هر هفته چهارشنبه‌ها از ساعت 14 تا16 كلاسي با عنوان «دوره آموزشی تعلیم و تربیت اسلامي» در شعبۀ مؤسسه صابره(س) در شهر «پرند» با تدريس استاد زاهدي (مدير مؤسسه فرهنگي قرآن و عترت صابره سلام الله عليها و پيشكسوت امور تربيتي)  برگزار مي‌گردد.
حداقل پيش نياز حضور در اين كلاس، آشنايي با معارف اسلامي در حد مومنين مساجد مي‌باشد. از اقشار محترم فرهنگي، دانشگاهي، حوزوي، خانواده هاي متدين و فرهيختگان علاقمند به اسلام (خواهران و برادران) براي حضور در اين دوره دعوت به عمل مي‌آيد.
 

ضمناً از پنجم مهر ماه 93، هر هفته شنبه ها از ساعت 14:30 تا 16 كلاس «ترجمه قرآن» ويژه خواهران در شعبه موسسه صابره(س) در پرند با تدريس سركار خانم خالقي (استاد دانشگاه) برگزار مي‌گردد.

آدرس: پرند، فاز1، بلوار امام خمینی(ره)، البرز شمالی، میدان توچال، روبروی دفتر خدمات شهرداری، دارالقرآن صابره(س)

0 نظر